اخبار

انتخاب روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل به عنوان روابط عمومی موفق

اردبیل حائز عنوان روابط عمومی برتر فدراسیون ورزش کارگری شد
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل به عنوان روابط عمومی موفق در بین ۳۱ استان از سوی رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ جواد رمضی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری از عملکرد روابط عمومی موفق روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل تقدیر کرد.

متن تقدیر بدین شرح است.

جناب آقای حامد جهانگیری

مسئول محترم هیات ورزش کارگری استان اردبیل

با سلام و تحیات؛

"حمد و سپاس ازآن خداوندی است که برترین مردانش را علی (ع) برگزید تا مقتدای ورزشکاران باشد و پیشوای متقیان. خدای بزرگ و مهربان را شاکریم به خاطر وجود همکارانی که بسی مایه غرور و مباهات هستند؛ آنگاه که در کمال صداقت درستکاری بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت می گذرانند و جهت تحقق اهداف سازمانی از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و با پذیرش غم و شادی و با توکل بر ایزد منان در کنار سایر همکاران صمیمانه خدمت نمودند.

بآ آرزوی سلامتی و صحت وجود با برکت تان، این لوح سپاس به پاس همه تلاش ها و خدمات ارزنده جنابعالی در راستای کمک به رشد و توسعه ورزش در میان جامعه شریف و عزیز جامعه کار و تلاش کشور بویژه کسب عنوان روابط عمومی فعال و موفق در بین 31 هیات ورزش کارگری در سال 98 تقدیم می گردد. از پروردگار سبحان خواهانیم تا گام های تعالی بخش تان را در مسیر پیشرقت و مفقیت این مرز و بوم محکم و مستدام بدارد."

جواد رمضی

رئیس فدراسیون ورزش کارگری

۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید