اخبار

335 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان اردبیل پرداخت شد

پرداخت 33 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان اردبیل
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: 335 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری 952 طرح در شهرستان اردبیل پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان اردبیل ظهر روز یکشنبه با حضور فرماندار شهرستان اردبیل و مسئولین دستگاه های اجرایی و مدیران بانکی برگزار شد.

مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این جلسه با تشریح آخرین وضعیت طرح های اشتغالزای شهرستان اردبیل گفت : طی سال گذشته 100درصد سهمیه های تخصصی به شهرستان اردبیل از محل اعتبارات مشاغل خانگی، اشتغال پایدار روستایی و عشایری و تعهد اشتغالزایی با همکاری و همراهی تمامی دستگاه های اجرایی و همچنین بانک های عامل شهرستان تحقق یافته است.

وی در ادامه افزود: از محل تسهیلات مشاغل خانگی برای تعداد 218 نفر به مبلغ 27 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که نسبت به سهمیه ابلاغی، 142 درصد رشد داشته است.

منافزاده گفت: از محل اعتبارات طرح طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای تعداد 295 طرح  335 میلیارد ریال تسهیلات از سوی چهار بانک عامل پرداخت شده است .

وی تصریح کرد: میزان تعهد اشتغالزایی شهرستان اردبیل در سال 1398، 8431 نفر بود که تعداد 6843 نفر آن از سوی دستگاه های اجرایی بیست گانه محقق شده و در سامانه مربوط با مشخصات کامل ثبت گردیده است.

در ادامه این جلسه  مسعود امامی یگانه  فرماندار شهرستان اردبیل بر همکاری و همراهی کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان در سال جاری برای تحقق شعار جهش تولید، تاکید و خواستار برگزاری جلسات منظم کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان جهت رصد عملکرد دستگاه های اجرایی شد.

وی  بر ثبت اطلاعات کامل کسانی که در سال جاری از سوی دستگاه های اجرایی برای آنها شغل ایجاد شده در سامانه رصد اشتغال، تاکیدکرد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید