اخبار

راه‌اندازی خانه‌های فرهنگ کار با هدف تقویت هویت کارگری

تشکیل خانه فرهنگ کار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: خانه فرهنگ کار با هدف تقویت هویت کارگری و ارتقای بهره وری در بنگاه های اقتصادی بالای 50 نفر تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه هماهنگی کمیته خانه های فرهنگ کار، توانمندسازی نیروی کار از لحاظ روحی و جسمی، ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولیدات استان، ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی، ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی را مهمترین اهداف تشکیل خانه‌های فرهنگ کار برشمرد.

وی با اشاره به استقرار خانه فرهنگ کار در سه واحد تولیدی استان اردبیل گفت: ایجاد وحدت رویه و هدفمند کردن تمامی فعالیت‌های فرهنگی، عدم موازی کاری، تسریع در اجرای امور و ابلاغ دستوارالعمل های فرهنگی را از مزایای این طرح است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تصریح کرد: مسئولین خانه‌های فرهنگ کار با ترویج فرهنگ خیر جمعی و تعاون، تا بهبود اخلاق کاری در محیط کار، تقویت هویت کارگری و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی؛ زمینه فرهنگ کار شایسته را در واحدهای کارگری فراهم می‌‌کنند.

در ادامه این جلسه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تشریح شرایط استقرار خانه فرهنگ کار در واحدهای اقتصادی گفت: دارا بودن بیش از 50 نفر نیروی کار اولین شرط لازم جهت تاسس فرهنگ ار در بنگاه های اقتصادی است.

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید