اخبار

تسهیلات ۶ میلیون تومانی برای رانندگان مسافربر بین شهری

تسهیلات ۶ میلیون تومانی برای رانندگان مسافربر بین شهری
رانندگان مسافربر بین شهری دارای بیه تامین اجتماعی خویش فرما تسهیلات ۶ میلیون تومانی دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در پی تفاهم بین وزارت راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی  وام شش میلیون تومانی رانندگان مسافری بین شهری با نرخ سود ۱۲ درصد و با بازپرداخت ۲۴ ماهه و تنفس چهار ماهه در نظر گرفته شد.

رانندگان پس از دریافت پیامک می‌توانند نسبت به تکمیل ثبت نام خود در سامانه کارا اقدام کنند. پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب بانک عاملی که برای رانندگان از نظر محل سکونت یا کار راحت‌تر است می‌توانند به آن بانک مراجعه کرده و تسهیلات خود را دریافت کنند.

اقساط تسهیلات مورد نظر برای رانندگان بین شهری حدود ۲۸۰ هزار تومان است و برای راحت‌تر شدن دریافت این تسهیلات تنها تضمین درخواست شده از رانندگان از سوی بانک‌های عامل چک یا سفته باشد.

اگر راننده‌ای پیامکی دریافت نکرده است می‌تواند به سامانه کارا مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود اقدام کند اما اگر یکی از رانندگان احساس کرد که نامش از قلم افتاده یا آنکه پیامکی برایش ارسال نشده و نمی‌تواند در سامانه کارا ثبت نام کند می‌تواند به ادارات کل راهداری سراسر کشور مراجعه کرده و برای دریافت این تسهیلات اقدامات لازم را انجام دهد.

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید