اخبار

همدلی مومنانه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در کمک به نیازمندان

همدلی مومنانه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در کمک به نیازمندان
به مناسبت عیدفطر و همدلی با خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، کمک‌های مومنانه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به دست عزیزانی نیازمند شناسایی شده می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در حاشیه کمک مومنانه، با اشاره به فرمان رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه ویژه در ماه مبارک رمضان، از بسته بندی و توزیع 120 بسته حمایتی در این رزمایش خبر داد و گفت: پرسنل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای همدلی با افراد آسیب دیده از کرونا در این امر خیرخواهانه سهیم شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یادآور شد: پیش از این نیز مدیران واحدهای تولیدی استان با پخش 28 هزار قطعه مرغ و یا واریز نقدی گامی ارزشمند برای کمک به خانوارهایی که با شیوع ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی شده بودند برداشتند.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا اقتصادهای برزگ جهان را به چالش کشید اظهار کرد: وجود ساختار قوی جهت شناسایی افراد آسیب دیده و واریز تسهیلات به حساب بیش از 24 میلیون خانوار فقط با ارسال پیامک نشان از ظرفیت ساختاری ویژه سامانه رفاه ایرانیان این وزارت است.

رحیمی افزود: شناسایی افرادی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نبوده و عمدتا دارای اشتغال ناقص اند بر اساس تراکنش حساب های بانک آنها انجام و مبلغ 200 تا 600 هزار تومان در سه ماه متوالی به حساب آنها واریز شد.

وی گفت: به مناسبت عیدفطر و همدلی با خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، کمک‌های مومنانه کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به دست عزیزانی نیازمند شناسایی شده می‌رسد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید