اخبار

افزایش نرخ سود تسهیلات اشتغال روستایی در صورت عدم انجام کامل تعهدات طرح ها

افزایش نرخ سود تسهیلات اشتغال روستایی در صورت عدم انجام کامل تعهدات طرح ها
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: نرخ سود تسهیلات آن دسته از صاحبان طرح های اشتغال روستایی که به صورت کامل به تعهدات خود عمل نکنند به 18 درصد افزایش می یابد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ دومین جلسه کمیته نظارت اشتغال پایدار روستایی محل هزینه‌کرد و انحراف طرح‌های اشتغال‌زا با حضور نمایندگان دستگاه اجرائی و بانک های عامل این طرح در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد.
معاون امور اقتصادی استانداری اردبیل در این جلسه با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی و بانک های عامل بر روند هزینه کرد و تعهدات صاحبان طرح های اشتغال زا باید نظارت داشته باشند گفت: ملاک تصمیم‌گیری بر طرح‌های منحرف شیوه‌نامه طرح اشتغال روستایی و دستورالعمل بانکی است.
ارژنگ عزیری با اشاره به لزوم تذکر قبل از هرگونه اقدام به طرح هایی که پایبند انجام کامل به تعهدات خود نیستند تاکید کرد: تسهیلات پرداختی مطابق قرارداد در محل طرح فقط  امکان هزینه‌کرد داشته و هرگونه انحراف در این‌خصوص تبدیل به دِین خواهد شد.
در ادامه این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی جهت تسویه سایر تسهیلات به هیچ عنوان پذیرفته نیست. 
قاسم رحیمی متذکر شد: نرخ سود تسهیلات آن دسته از صاحبان طرح های اشتغال روستایی که به صورت کامل به تعهدات خود عمل نکنند به 18 درصد افزایش می یابد.
در این جلسه انحرافات و تعهدات ۱۸ طرح‌اشتغالی مورد تصمیم قرار گرفت و دستورات اجرایی لازم به بانک ها ابلاغ شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید