اخبار

فراخوان رویداد مجازی استارتاپی کرونا و استراتژی های جدید کسب و کار

استارتاپ تاثیر کرونا بر کسب و کار
رییس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: رویداد مجازی استارتاپی کرونا و استراتژی های جدید کسب و کار در 5 زیرگروه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ رییس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اعلام شروع نام نویسی برای شرکت رویداد مجازی استارتاپی کرونا و استراتژی های جدید کسب و کار اظهار کرد: این رویداد با همکاری مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی تیک آپ، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه محقق اردبیلی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار می شود.

وی با اشاره به نقش و تاثیر غیرقابل انکار ویروس کرونا برا اقتصاد و کسب و کارها گفت: به دلیل چالش های ایجاد شده ناشی از گسترش ویروس کرونا در جهان، لازم است صاحبان کسب و کارها در روند برنامه های خود تجدید نظر کرده و به تغییر استراتژی بپردازند.

کاتب در ادامه ضمن دعوت از کلیه علاقمندان و صاحبان ایده گفت: مهلت ثبت نام تا پایان اردیبهشت میباشد. علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.eventbox.ir  نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد اقدام کنند.

وی عنوان کرد: از محور های این رویداد توسعه کسب و کارهای آنلاین و تجاری سازی محصولات فناورانه است. 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید