اخبار

اردبیل در جایگاه سوم مسابقات مجازی دارت قهرمانی کارگران کشور

اردبیل در جایگاه سوم مسابقات مجازی دارت قهرمانی کارگران کشور
رامین ناصری از استان اردبیل به مقام سوم مشترک مسابقات مجازی دارت قهرمانی کارگران کشور دست یافت.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ در پایان مسابقات مجازی دارت قهرمانی کارگران کشور امین ناصری از استان اردبیل به مقام سوم مشترک کشوری دست یافت.
این مسابقات با حضور 112 کارگر مرد و 43 کارگر زن از روز سه شنبه نهم اردیبهشت ماه "بمناسبت هفته کارگر" با مشارکت انجمن کمیته های ورزشی فدراسیون ورزش کارگری و انجمن دارت کشور برگزار  شد و در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه با برگزاری مسابقات فینال در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.
 این دوره از مسابقات که بصورت گروهی حذفی برگزار گردید در بخش آقایان  در 32 گروه 3 و 4 نفره و برگزاری 106 بازی در بخش بانوان در 16 گروه 2 الی 3 نفره  و پس از 69 بازی بصورت مجازی به پایان رسید و نتایج زیر بدست آمد:
در بخش آقایان ، بهمن خلیلی از استان تهران (شرکت سایپا) مقام اول ،جواد بیات از استان خراسان رضوی (شرکت آب و فاضلاب مشهد) مقام دوم و آقایان جلال مظفری از شرکت سایپا و رامین ناصری از استان اردبیل مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
در بخش بانوان نیز خانم ها الهام کتابدار از خراسان رضوی مقام اول، آذر شاکریان از استان چهار محال بختیاری مقام دوم ،سید مونا فاضلی از تهران و مهتاب صادقی از استان کهکیلویه وبویر احمد مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید