اخبار

تقدیر شریعتمداری از شرکت کشت و صنعت مغان به جهت کسب دو عنوان برتر ملی در جشنواره امتنان

تقدیر شریعتمداری از شرکت کشت و صنعت مغان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی مراسمی از مدیرعامل و کارگران شرکت کشت و صنعت مغان به جهت کسب عنوان واحد نمونه ملی و گروه کار نمونه ملی در سی و یکمین جشنواره امتان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ کارگران و واحد نمونه ملی سال ۹۸ در سه گروه کارگران نمونه ملی، گروه های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه کارگری توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر شدند.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان "سی و یکمین جشنواره ملی قدردانی از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه" از 15 گروه کار، 9 کارگر نمونه ملی و 4 واحد نمونه ملی تقدیر کرد.

 در این آیین  جلال گلچین از «کشت و صنعت و دامپروری مغان» استان اردبیل به عنوان واحد نمونه ملی و از انوش مرادی، اسماعیل رهبر، علیرضا خدادادی و اشکان اسدی از «کشت و صنعت دامپروری مغان» به عنوان گروه کار نمونه ملی از استان اردبیل تجلیل شد.

 
ارتباط تصویری سه ساعته رهبر معظم انقلاب اسلامی با واحد نمونه ملی از برنامه‌های این مراسم بود که در این نشست هشت استانِ صنعتی کشور در هفته کار و کارگر با حضور، فعالان اقتصادی و کارگری از طریق ویدیو کنفرانس از بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) بهره مند شدند.
 
شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان که به دلیل افزایش بهره وری، ابتکار، افزایش چشمگیر سطح پرداخت دستمزد کارگران، انعقاد قرارداد مستقیم و استخدام و سایر شاخص های ارزیابی شده توسط داوران ملی در سطح کشور موفق به کسب واحد نمونه ملی و همچنین کسب مقام گروه کار نمونه جهت خلاقیت کارگران در زمینه پرورش حشرات مفید در مبارزه بیولوژیک با آفات را شده بود در این نشست حضور داشت.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید