اخبار

ورزش کارگری استان اردبیل در جایگاه برتر کشور

ورزش کارگری استان اردبیل در جایگاه برتر کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ورزش کارگری استان اردبیل در سومین سال متوالی صاحب عنوان برتر کشوری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی با عنوان این خبر گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در سایه تلاش و زحمات همکاران این اداره کل توانست با انجام کامل تعهدات موجود در حوزه ورزش کارگری موفق به کسب رتبه برتر کشوری در سال 98 شد.

وی با اشاره به استمرار کسب جایگاه برتر ملی ورزش کارگری استان در سه سال اخیر افزود: برگزاری مسابقات ملی و استانی ورزش کارگری، کسب دو مدال جهانی و دستیابی به 41 مدال توسط تیم های اعزامی به مسابقات ورزشی و انجام کامل تعهدات در این حوزه از عوامل موثر در راستای تحقق این مهم بوده است.

رحیمی خاطر نشان کرد: افزایش سرانه ورزشی کارگران و افتتاح سه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال کارگران در سه شهرستان اردبیل، پارس آباد و بیله سوار و در نقطه صفر مرزی از فعالیت های صورت گرفته در راستای اهمیت به ورزش کارگراناست.

وی با اشاره به میزبانی اردبیل در مسابقات ملی حوزه ورزش کارگری گفت: در سال 98 شاهد میزبانی رشته های ورزشی آمادگی جمانی بانوان کارگر کشور، طناب کشی آقایان کارگر و مسابقه کارته سبک های آزاد کارگران کشور در اردبیل بودیم.

رئیس کمیته فوتسال کارگران کشور یادآور شد: طی سال گذشته 150 عنوان مسابقه ویژه کارگران و فرزندان آنها در دو حوزه بانوان و آقایان در شهرستان ها و واحدهای کارگری استان اردبیل برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه تصریح کرد: در نامه ای که به امضای مدیرکل امور ورزشی وزارت رسیده است با تقدیر از زحمات و تلاش های صورت گرفته در راستای رشد و توسعه ورزش کارگری کشور، استان اردبیل با توجه به تلا ش های بعمل آمده به عنوان اداره برتر کشور در حوزه امور ورزشی معرفی شده است.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید