اخبار

صیانت از نیروی کار با رفع موانع تولید در اردبیل

صیانت از نیروی کار با رفع موانع تولید در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از واحدهای مشکل دار رفع موانع تولید را مهمترین برنامه برای حفظ و تثبیت اشتغال موجود عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل گفت: صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال موجود و سرپا بودن واحدهای تولیدی، اتمام طرح‌های نیمه‌تمام با پیشرفت بالا، مولدسازی برای شناسایی و شناسنامه‌دار شدن طرح‌های راکد، کمک به ارتقا ظرفیت واحدهای تولیدی و پروژه‌های پیشران در اولویت موضوعات اقتصادی و تحقق جهش تولید قرار دارند.
 وی با اشاره به عزم دستگاه‌های اجرایی در تحقق شعار سال اظهار داشت: با توجه به اینکه اولین لطمه مشکل واحدهای تولیدی به نیروی کار است، از این رو می طلبد شناسایی واحدهای مشکل دار قبل از تبدیل به بحران در اولویت دستگاه های اجرایی مرتبط قرار گیرد.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تصریح کرد: با توجه به اهمیت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استان در سال جهش تولید، از اهداف مهم از برگزاری جلسات ستاد تسهیل، احیاء واحدهای راکد، رفع موانع تولید، زمینه‌سازی و فراهم نمودن شرایط برای سرمایه‌گذاری، حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید است.
 در این جلسه پس از بررسی و تصویب مصوبات کمیته فرعی کارگروه تسهیلات، مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی شامل روغن نباتی اردبیل، رنگ و رزین آرکا، ماشین‌سازی اردبیل، پیچ صنعتی، آردسازی سبلان، شرکت آرتا جوجه سبلان و کابینت فلزی در خصوص بدهی مالیاتی، خط انتقال لوله گاز، پروانه بهره‌برداری، انتقال دیون و راه ارتباطی، بررسی و تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات واحدهای مذکور اتخاذ گردید.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید