اخبار

رحیمی تاکید کرد؛

پرداخت مطالبات کارگری اولویت اصلی واحدهای تولیدی مشکلدار باشد

پرداخت مطالبات کارگری اولویت اصلی واحدهای تولیدی مشکلدار باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: بر اساس مصوبه کمسیون کارگری پرداخت مطالبات معوق کارگران اولویت اصلی بنگاه های اقتصادی مشکل دار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر، رئیس دادگستری اردبیل به همراه مدیرکل کار، رییس سازمان صمت، معاون امور اقتصادی استاندار و دادستان اردبیل و جمعی از مسئولین از کارخانه ذوب آهن اردبیل بازدید کرد.

مدیرکل تعاونف کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در حاشیه این بازدید با تقدیر و تشکر از همدلی و همراهی همه اعضای کمسیون کارگری در رفع مشکلات این حوزه تصریح کرد: پرداخت مطالبات کارگران، مورد تأکید است و مدیران واحدهای کارگری   نیز این مهم را در اولویت امور قرار دهند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده با دستگاهی دولتی پرداخت کلیه مطالبات آنها به پیمانکاران و بنگاه های اقتصادی با اولویت پرداخت حقوق و مطالبات معوق کارگران صورت می گیرد.

قاسم رحیمی حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری را از سیاست های کاری مهم دانست و گفت: همه در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

وی بر شناسایی و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است و در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان مشکلات حوزه کارگری شرکت ذوب آهن اردبیل گفت: هدف از این بازدید رفع موانع موجود در مسیر توسعه، تولید و رونق اقتصادی در این مجموعه است.

وی گفت: هماهنگی های لازم جهت تقسیط بدهی های معوق این واحد تولیدی به صورت دراز مدت به تامین اجتماعی، حل شدن مشکل آب این واحد تولیدی و پرداخت  مطالبات کارگری این واحد تولیدی انجام شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید