اخبار

حمایت دستگاه قضا از تولید و تلاش برای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی

حمایت دستگاه قضا از تولید و تلاش برای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی
رئیس دادگستری استان اردبیل به مناسبت روز کارگر با حضور در کارخانه ذوب آهن از حمایت دستگاه قضا برای تولید و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر، رئیس دادگستری اردبیل به همراه مدیرکل کار، رییس سازمان صمت، معاون امور اقتصادی استاندار و دادستان اردبیل و جمعی از مسئولین از کارخانه ذوب آهن اردبیل بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: این واحد تولیدی به دلیل پاره‌ای از مشکلات در سال‌های قبل راکد و از چرخه تولید خارج شده بود که خوشبختانه با پیگیری دستگاه قضایی استان اردبیل و طی جلسات متعدد بسیاری از مشکلات مرتفع و با ۱۵۰کارگر، در سال ۹۶ مجددا وارد چرخه تولید شد.

ناصر عتباتی افزود: پاره‌ای از مشکلات این واحد از قبیل مشکلات مربوط به تامین اجتماعی، مطالبات کارگری در طول ماه‌های گذشته، مسائل ایمنی و بهداشتی و رفاهی و ... بود که طی جلسه‌ای با مدیران استانی در محل کارخانه به دفت بررسی و برای برخی از مشکلات از قبیل پرداخت حقوق معوق کارگران، تهیه ملزومات حفاظتی بهداشتی و مشکل آب شرب فی المجلس تصمیم گیری شد و برای بررسی و حل برخی از مشکلات که نیاز به بررسی بیشتری داشت طی هفته آتی در محل دادگستری کل استان اردبیل تصمیم گیری خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این واحد تولیدی یکی از مهم‌ترین واحد‌های تولیدی استان و منطقه است، افزود: سعی بر این است تا این کارخانه با حداکثر ظرفیت به تولید خود ادامه دهد و مسلما فعالیت اینگونه واحد‌های تولیدی نقش موثری در رونق اشتغال و جهش تولید در استان خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان اردبیل همواره از سرمایه گذاری مشروع و قانونی به منظور رونق بخشیدن به تولید، اشتغال، توسعه و پیشرفت در استان حمایت می‌کند.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید