اخبار

بهره برداری از سومین واحد تولید ماسک N95 در اردبیل

بهره برداری از سومین واحد تولید ماسک N95 در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: با بهره برداری از سومین واحد تولید ماسک N95 ظریفت تولید این ماسک در اردبیل به بیش از 17 هزار عدد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی گفت: در سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به شعار جهش تولید مزین شده ، راه انداری سومین کارخانه تولید ماسک N95 گامی بزرگ در جهت تحقق این شعار است.

وی افزود: شرکت فرآیند پیشرفت آیین ایرانیان تولیدکننده ست‌های یکبار مصرف تنفسی و بیهوشی به دلیل شرایط خاص کشور اکنون با راه‌اندازی شرکت تولیدی خود و تولید ماسک N95 در خدمت مراکز درمانی و بیمارستانی استان اردبیل می‌باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: این شرکت با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در شهرک صنعتی نیر راه‌اندازی شده که روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک N95 تولید و روانه مراکز درمانی و بیمارستانی استان اردبیل می‌کند که بزودی ظرفیت تولید این شرکت به چهار هزار عدد ماسک در روز خواهد رسید.

رحیمی خاطر نشان کرد: قبل از این نیز به همت یک تولید کننده قطعات خودرویی و با ابتکار یک شرکت دانش بنیان برای اولین بار در استان واحد تولید ماسک بهداشتی و تخصصی کادر درمانی در اردبیل راه اندازی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: کارآفرینان مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه محقق اردبیلی، نیز همزمان با شیوع کرونا خط تولید ماسک هفت لایه راه اندازی کردند.

وی گفت: ماسک های تولید شده دارای استاندارد و تایید سازمان انرژی اتمی کشور هستند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید