اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

" گرامیداشت روز جهانی  کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی آلایش این قشر شریف، مؤمن و زحمتکش ایران اسلامی، فرصتی مغتنم است تا به تأسی از پیامبر گرامی(ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم.

نقش کارگران در شرایط اقتصادی کنونی و تلاش‌های آنان زمینه ساز توسعه و بالندگی کشور عزیزمان در کارزار اقتصادی است. «کارگران» از مهم‌ترین  مولفه های تولید هستند، عناصری مولد و خلاق که با کمک دست‌های هنرمند و بازوان سترگ خویش چرخ تولید کشور را به حرکت درمی‌آورند.
بی تردید کار متعهدانه سنگ بنای توسعه و پیشرفت جامعه بشری است و محور اصلی کار، سرمایه‌های انسانی هستند. توجه به این سرمایه‌های بی‌بدیل، پاسداشت خدمات و تلاش در جهت مراقبت هر چه بیشتر از آن‌ها موفقیت و تعالی کشور را تضمین و تثبیت خواهد کرد و در سالی که مزین به شعار «جهش تولید» است، بدون شک مهم‌ترین عنصر عرصه تولید یعنی "کارگر" نقش محوری در تحقق اهداف عالیه کشور ایفاء می‌کند.

اینجانب فرارسیدن روز کارگر، روز تجلیل از پیشتازان توسعه و پیشرفت در سال «جهش تولید» را به‌تمامی کارگران خلاق و پرتلاش ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان هم‌وطن در این ماه صیام، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم؛

خرسندیم فرصتی ایجاد شده که در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار جامعه ای که در سایه همدلی و هم افزایی برای حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند، هستیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان اردبیل به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و تولید، این روز را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و توفیق و سلامتی همه آنان را از درگاه خداوند مسئلت می نمیایم."

 

قاسم رحیمی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید