اخبار

تجلیل از فرزندان شهدای کارگر استان اردبیل

تجلیل از فرزندان شهدای کارگر استان اردبیل
همزمان با هفته کارگر طی مراسمی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد شهید از خانواده شهدای کارگر استان اردبیل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در مرسم تجلیل از فرزندان شهدای کارگر  نقش امنیت را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و جهش تولید مهم عنوان کرد و گفت: شهدای دفاع مقدس با حضور در جبهه های جنگ و مقاومت باعث فراهم سازی بسترهای امنیتی و حصول امنیت در راستای بارور شدن خود اتکایی در کشور شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و به منظور تجلیل از مقام شامخ شهداءکارگر صورت گرفت گفت: آرامش و استقلال امروز ایران اسلامی مدیون شهدا و ایثارگران و خانواده های این عزیزان است که با شهدا با ترتبیت و در این خانواده ها پرچم کشور را با صلابت به اهتزاز درآوردند.

 قاسم رحیمی  در این دیدار با اشاره به نقش کارگران در تمام عرصه های انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نثار جان شهیدان متاثی از اهداف متعالی و اعتقاد راسخ آنها بود که بارقه های این تفکر هم اکنون نیز  در سربلندی و عزت ملت جمهوری اسلامینقش آفرین است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در پایان سخنان خود ضمن تبریک فرار رسیدن کارگر به جامع کار تلاش استان از نقش و جایگاه رفیع شهدا در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: جامعه امروزی  قدردان زحمات و جان فشانی خانواده معظم شهدا هست و این افتخار نصیب ما هست، در جامعه ای خدمت می کنیم که امام عصر حضرت مهدی (عج) و  روح شهدای عزیز ناظر و پشتیبان ما خواهند بود. 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید