اخبار

کارگران پرچم داران اقتصاد در کشور هستند

کارگران پرچم داران اقتصاد در کشور هستند
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: امروز نقش و آمیختگی اقتصاد با تولید بیش از پیش نمایان شده و کارگران با همت و تلاش خود پرچم دارن اصلی این عرصه هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر روز یکشنبه جلسه هماهنگی اجرای برنامه های روز کارگر با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی، فرمانده بسیج کارگری و روسای ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اردبیل برگزار شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل هدف از برگزاری جلسه را هماهنگی برای  برگزاری هر چه بهتر برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر با لحاظ نمودن شرایط بیماری کرونا  به ویژه با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کارگری عنوان کرد .

وی در ادامه افزود عناوین و نحوه ی برگزاری برنامه های هفته کارگر امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا متفاوت از سالهای گذشته می باشد و تلاش خواهد شد برنامه ها به صورت آنلاین با حضور حداقل ترین نیروها و با رعایت موازین بهداشتی انجام گردد.

مدیر تعاونف کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اشاره به شعار سال جدید گفت: امروز نقش و آمیختگی اقتصاد با تولید بیش از پیش نمایان شده و کارگران با همت و تلاش خود پرچم دارن اصلی این عرصه هستند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، در هفته کار و کارگر برابر هماهنگی صورت گرفته با نمایندگان واحدهای تولیدی شهرستان اردبیل مقرر شده طبق روز شمار ابلاغی برنامه ها از سوی وزارت متبوع همچون تجلیل از خدمان سلامت، بازدید از واحدهای کارگری، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی با استفاده از ابزارهای فضای مجازی اجرا  و نتیجه آن به صورت مصور به اداره شهرستان اردبیل ارسال شود.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید