اخبار

همزمان با هفته کارگر؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اهدای گل از زحمات کارگران واحدهای تولیدی تشکر کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اهدای گل از زحمات کارگران واحدهای تولیدی تشکر کرد
به مناسبت فرارسیدن هفته کارگر، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با حضور در واحدهای تولیدی با اهدای گل از زحمات کارگران تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ همزمان با فرارسیدن هفته کارگر قاسمی رحیمی با حضور در واحدهای کارگری استان با اهدای گل از جماعه کار و تلاش استان اردبیل تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه سومین روز بزرگداشت این هفته با عنوان کارگران، مهارت و صنایع خلاق نامگذاری شده است، با هدف تکریم مقام کارگر، آشنایی با دغدغه  و مشکلات جامعه کار و تلاش استان از دو واحد تولیدی بازدید شد.

وی افزود: پنجاه درصد جامعه تحت تاثیر خدمات دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و قشر زحمتکش کارگری به عنوان متولیان صف اول مخاطبین دستگاه های زیرمجموعه این وزارت به شمار می روند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یکی از وظایف مهم این اداره کل را صیانت قشر کارگر عنوان کرد و گفت: با تمام توان تلاش می کنیم تا جامعه کار و تلاش به صورت بهتر و سریعتر از چتر حمایتی تعریف شده در قانون بهرمند شوند.

رحیمی اظهار کرد: کار و کارگر منشا امید و تولید در جامعه است و همگان موظف هستند که به جایگاه ویژه این قشر از جامعه توجه ویژه داشته باشند.

 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید