اخبار

اجرای بیش از 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

اجرای بیش از 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد 30 برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از پنجم تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در تشریح برنامه های هفته کارگر گفت: همزمان با فرارسیدن هفته کارگر از روز جمعه، برنامه‌های متناسب با سلامت جامعه کار و تلاش و به صورت مجازی اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزود: تعداد 30 برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از 5 تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا می شود.

 وی عنوان کرد: برگزاری مسابقه اینترنتی و مجازی عکس کارگر، تولید و کرونا، برگزاری مسابقه مجازی ایده‌های برتر پیش گیری از شیوع کرونا در محیط کار و تولید، اهدای ماسک و گل در بین کارگران، تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و کارگران نمونه استان، تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگران در قالب ویدئو کنفرانس توسط معاون وزیر از برنامه های تدوین شده جهت بزرگداشت هفته کارگر در استان اردبیل است.

رحیمی اظهار کرد: تجلیل از کارگران منتخب توسط واحدهای تولیدی، پخش بیش از ۲۸ هزار بسته‌ معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب‌دیده به همت واحدهای تولیدی، اختصاص یک روز از حقوق کارمندان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به آسیب‌دیده‌گان جامعه کار و تلاش از ویروس کرونا، تجلیل از خادمان سلامت و مسئولین بهداشت کار در واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقه مجازی کاتا کارته کارگران ورزشکار، برگزاری مسابقه مجازی دارت کارگران و افتتاح طرح‌های اشتغالی به صورت مجازی در طول این هفته انجام خواهد شد.


۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید