اخبار

تعویق 2 میلیارد تومانی اقساط تسهیلات قرض الحسنه بانک توسعه تعاون در استان اردبیل

تعویق 2 میلیارد تومانی اقساط تسهیلات قرض الحسنه بانک توسعه تعاون در استان اردبیل
مدیر بانک توسعه تعاون اردبیل گفت: همزمان با شیوع کرونا مبلغ 2 میلیارد تومان اقساط تسهیلات قرض الحسنه بانک توسعه تعاون در استان اردبیل به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ مدیر شعب بانک توسعه تعاون در اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: همزمان شیوع ویروس کرونا و نامگذاری سال جدید با عنوان جهش تولید این بانک هفت راهبرد ایلاغی از سوی بانک توسعه تعاون کشور در راستای حمایت از تولید و ارائه تسهیلات در این راستا را در سرلوحه امور خود قرار داد.

وی با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات به شرکت های تعاونی تولیدی اقلام بهدشتی قبل از دریافت بخشنامه در شعب این بانک استارت خورد گفت: این بانک آمادگی لازم جهت اعطای تسهیلات به شرکت های تعاونی جهت تامین نیاز و حفظ سلامتی مردم را دارد.

عادل کریمی با اشاره به حمایت صندوق ضمانت بخش تعاون در صدور تضامین جهت پرداخت تسهیلات گفت: به غیر این شیوه های جدید برای سهولت و تسریع در روند پرداخت تسهیلات در چهارچوب قوانین و مقررات بانکی اتخاذ شده است.

وی یادآور شد: بر اساس مصوبه جدید بانک مرکزی 20 میلیارد ریال مجموع اقساط دریافتی تسهیلات قرض الحسنه این بانک در سطح استان به تعویق افتاد.

کریمی تصریح کرد: ارائه دستکش و ضدعفونی دست مشتریان در حین ورود در تمامی شعب این بانک جهت رعایت موارد پیشگرانه انجام می شود.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید