اخبار

امهال اقساط مشتریان صندوق کارآفرینی امید جهت حمایت از کسب و کارها

امهال اقساط مشتریان صندوق کارآفرینی امید جهت حمایت از کسب و کارها
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده با توجه به رکود بازار دریافت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید تا سه ماه امهال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با موضوع بررسی اقدامات دستگاه های تابعه برگزار شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور و بدنبال آن کمبود ماسک و سایر اقلام بهداشتی و نیاز شدید جامعه به این تجهیزات طی مذاکراتی که با مجریان کارگاه های تولید پوشاک که با تسهیلات حمایتی صندوق کارآفرینی امید کسب و کار خود را راه اندازی نموده بودند چندین کارگاه حمایت شده در شهرستان های استان با همکاری و حرکت جهادی نسبت به تولید ماسک، لباس بیمارستانی و سایر تجهیزات بهداشتی اقدام نموده و ضمن توزیع محصولات خود به بیمارستان های استان و عموم مردم سهم بسزایی در کمک به همنوعان خود در شرایط بحرانی ایفا نمودند.
شاهنده خاطر نشان کرد: صندوق استان اردبیل در راستای مسئولیت اجتماعی اجرای مصوبات شورای هماهنگی بانکها و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان نسبت به حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان در زمینه تولید تجهیزات بهداشتی با اعطای تسهیلات قرض الحسنه اقدام می نماید.

 وی اضافه کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و تعطیلی چند هفته ای کسب و کارها که عده ای از هموطنان دچار مشکل اقتصادی و رکود در کسب و کار شده اند این صندوق اقساط ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت سالجاری را امهال نموده و وام گیرندگان صندوق کارآفرینی امید بعد از پایان اقساط نسبت به پرداخت اقساط ماههای مذکور اقدام می نمایند. 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید