اخبار

همزمان با شیوع کرونا اتفاق افتاد؛

همراهی صاحبان واحدهای تولیدی اردبیل در پویش مومنانه کمک به افراد نیازمند

همراهی صاحبان واحدهای تولیدی اردبیل در پویش مومنانه کمک به افراد نیازمند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل بر همراهی صاحبان واحدهای تولیدی در پویش مومنانه کمک به افراد نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ رئیس شورای قشر بسیج کارگری: ویروس کرونا به شدت برخی از مشاغل و افراد را تحت تاثیر قرار داده که این امر کمک افراد توانمند را می‌طلبد.
وی افزود: بسته‌ها و طرح‌های حمایت‌ دولتی قطعا ظرفیت پاسخگویی به تمام افراد صدمه دیده از این ویروس را ندارد و لازم است واحدهای تولیدی برای کمک به طیف نیازمند جامعه مشارکت جدی داشته باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خاطرنشان کرد: افرادی که درآمد مستقیم و شغل ثابت ندارد در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برند و نباید دغدغه‌های گرسنگی و اقتصادی به نگرانی‌های شیوع ویروس دامن بزند.
رحیمی گفت: اختصاص تسهیلات سرمایه‌درگردش، افزایش ظرفیت تعاونی تولیدکننده اقلام بهداشتی پرداخت بیمه‌بیکاری و تعویق پرداخت بیمه سهم کارفرمایی از برنامه‌های اقتصادی دولت جهت کاهش تبعات ویروس است.
سرهنگ پاسدار شکر عبدی، معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) در ادامه این جلسه گفت: تا پایان ماه رمضان دو رزمایش حمایتی از اقشار صدمه دیده با همت خیرین و صاحبان واحدهای تولیدی انجام می‌شود.
وی عنوان کرد: هشت سال دفاع مقدس صحنه همبستگی ملت در جنگ با عراق بود و این مهم برای مهار اقتصادی کرونا نیز با حضور مردم در صحنه دوباره تکرار خواهد شد.
صاحبان بنگاه‌های اقتصادی استان با دعوت از سایر مدیران واحدهای تولیدی جهت کمک به اقشار ضعیف جامعه پیش قدم شده و حمایت خود را اعلام کردند.
حمایت‌های نقدی و پخش ۲۸ هزار قطعه مرغ در طی ایام ماه مبارک رمضان از اقدامات خداپسندانه صاحبان بنگاه‌های اقتصادی حاضر در جلسه بود.
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید