اخبار

تولید بیش از 22 هزار ماسک و لباس گان؛ سهم مشاغل خانگی اردبیل در بحران کرونا

تولید بیش از 22 هزار ماسک  و لباس گان؛ سهم مشاغل خانگی اردبیل در بحران کرونا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تولید بیش از 22 هزار ماسک سه لایه نانو و لباس گان توسط پیشران‌ها و پشتیبان‌های مشاغل خانگی در استان اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی از تولید بیش از 22 هزار ماسک سه لایه نانو و لباس گان توسط پیشران‌ها و پشتیبان‌های مشاغل خانگی در استان خبرداد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مشاغل خانگی در تهیه اقلام بهداشتی به‌منظور مقابله با ویروس کرونا، گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا و به‌کارگیری از ظرفیت‌های موجود در حوزه مشاغل خانگی،  تاکنون حدود 20 هزار ماسک سه لایه نانو و 2 هزار گان توسط پیشران‌های مشاغل خانگی تولید و عرضه شده است.

وی افزود: علاوه بر رقم اعلام شده شرکت های تعاونی نیز در راستای تامین نیاز بیمارستان ها و مردم اقدام به تولید لوازم بهداشتی و پیشگیری استاندارد اقدام به افزایش شیفت کاری و تولید با تمام ظرفیت کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتکاعی خاطرنشان کرد: پیشران‌ها و پشتیبان‌های مشاغل خانگی در استان این ظرفیت و آمادگی را دارند که روزانه نزدیک به 800 عدد ماسک سه لایه نانو تولید کنند.

وی عنوان کرد: اعطای تسهیلات سرمایه گردش به شرکت های تعاونی تولید کننده لوازم پیشگیرانه به صورت ویژه و با ضمانت صندوق ضمانت تعاون و ارائه تسهیلات تا سقف 1 میلیارد تومان به سایر مشاغل تولید کننده این لوازم توسط صندوق کارآفرینی امید از تمهیدات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مبارزه با شیوع کرونا است.

۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید