اخبار

اختصاص تسهیلات سرمایه‌درگردش جهت افزایش سه برابری تولید لوازم بهداشتی در اردبیل

اختصاص تسهیلات سرمایه‌درگردش جهت افزایش سه برابری تولید لوازم بهداشتی در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل از اختصاص تسهیلات سرمایه‌درگردش جهت افزایش سه برابری تولید لوازم بهداشتی شرکت تعاونی تولیدی نونهالان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛  قاسم رحیمی در بازدید از شرکت تعاونی تولید ماسک، البسه بیمارستانی و لباس گان نونهالان اردبیل گفت: این شرکت تعاونی با ۳۰ نفر پرسنل اقدام به تولید روزانه ۵۰۰ عدد ماسک، تعداد ۳ هزار البسه  و ملافه بیمارستانی و لباس گان با استانداردهای بهداشتی کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه حمایت از واحدهای تولیدی و علی الخصوص شرکت های تعاونی یکی از مسئولیت های اجتماعی این اداره کل در مقابه با شیوع ویروس کرونا است اظهار کرد: با تخصیص سرمایه درگردش محصولات تولیدی این شرکت تعاونی به سه برابر افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی این شرکت تعاونی اکثرا کودکان بی سرپرست بوده اند که پس از رسیدن به سن قانونی سال در این شرکت تعاونی مشغول به کار شده اند، گفت: عواید حاصل شده از فروش محصولات این شرکت تعاونی صرف امور خیریه و نگهداری کودکان بی‌سرپست می‌شود.

رحیمی خاطر نشان کرد: نگهداری کودکان بی سرپرست توسط این خیر اردبیلی در چندین مرکز و تلاش برای اشتغال آنها یک رویکرد مهم و به عنوان یکی بالاترین درجات مسئولیت پذیری اجتماعی است.

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید