اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیام فرارسیدن سال نو را به عموم‌ مردم علی‌الخصوص جامعه کار تلاش استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسمی رحیمی طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را به جامعه؛ کار، تولید و تعاونگران استان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

" بار دیگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر می کند. زمین با اذن و اراده الهی دیگر بار زنده می شود و همه جماد، نبات و انسان های شیدای کرامت و قدرت آن آفریننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خویش ستایش و تسبیح آن اله یگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند. 

 اینک که طبیعت در طلیعه بهار، جان و حیات دوباره می یابد، ما نیز بر بهار جان ها و قلب عالم امکان سلام و درود می فرستیم و سال نو را با تجدید عهد و ارادت به آن ذخیره الهی آغاز می‌کنیم و از خداوند مسئلت می‌نماییم که نصیب و روزیمان را از برکت و هدایت های آن امام هادی بیش از پیش قرارد دهد و جان ما را زنده و بهاری و شادابی و نشاط ما را درظل هدایت و برکات ایشان مستدام و مستمر نماید.

فرارسیدن بهار و سال نو را خدمت همه استانی‌های عزیز علی‌الخصوص تعاونگران، جامعه کار و تلاش، کارفرمایان، مددجویان، بازماندگان، مستمری بگیران و تمام گروه‌های هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، معنویت و شادابی برای شما مسئلت می‌نمایم. "

 

قاسم رحیمی

مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل

۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید