اخبار

ششمین جلسه کمیته سلامت اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد

ششمین جلسه کمیته سلامت اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم این اداره کل به تشریح الزامات و دستورالعمال ها و شرح وظایف کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، ابتدا دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم این اداره کل به تشریح الزامات و دستورالعمال ها و شرح وظایف کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم پرداخت و گزارشی از عملکرد این کمیته در سالجاری ارائه نمود.

در ادامه جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تاکید بر امر رعایت اخلاق اداری گفت: نوع نگاه انسان به کار و مسئولیت از امور مهم اخلاق مطلوب اداری است، کسی که کار و مسئولیت را امانت ببیند و آن را وسیله عزتمندی و سرمایه شکوفایی خویش بداند، از کار کردن احساس رضایت و خشنودی می کند و همین امر باعث بهبود اخلاق اداری او می شود.

قاسم رحیمی افزود: با آموزش و آگاهی و ارائه راهکارهای مطلوب و ایجاد فضای مناسب می توان زمینه بروز هر گونه فساد اداری را کاهش داد و با خرد جمعی و کسب نظرها و پیشنهادهای مدیران و روسای ادارات می توان در راستای ارتقای مناسب فعالیت های اداره کل گام های موثری برداشت.

در این جلسه اعضاء جلسه در خصوص مبارزه با فساد اداری، اصلاح فرآیندها، شناسایی نقاط آسیب پذیر توضیحاتی ارائه نموده و تصمیمات لازم در خصوص موارد مطروحه در جلسه اتخاذ شد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید