اخبار

برخورد با انحرافات طرح های اشتغال روستایی

برخورد با انحرافات طرح های اشتغال روستایی
معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل: پس از انجام بررسی های کارشناسی توسط کمیته نظارت استانی انحراف طرح اشتغال روستایی بهرمند از تسهیلات تبدیل به دین شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ نهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری ظهر امروز با حضور معاون اقتصادی استاندار اردبیل و نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های تخصصی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

ارژنگ عزیزی در این جلسه با اشاره به اینکه انحراف و عدم انجام تعهد از سوی صاحبان طرح دو مقوله اساسی در بحث نظارت و تصمیم گیری است گفت: هرگونه انحراف و عدم تعهد از سوی صاحبان طرح ها بر اساس گزارش بانک ها و دستگاه های تخصصی تصمیم گیری و تبدیل به دین و تغییر نرخ سود می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ادامه این جلسه گفت: عمده مغایرت های موجود در بحث نظارت بیشتر متوجه عدم انجام کامل تعهدات صاحبان طرح های اشتغال زا است که بخشی عمده ای از آن مربوط به وضعیت اقتصادی و تورم است.

رحیمی افزود: بر اساس بررسی های انجام یافته در کمیته فنی اشتغال روستایی و معرفی متقاضیان تسهیلات دارای اهلیت به بانک، طرح های اشتغالی استان اردبیل از انحراف کمتری برخوردار است.

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید