اخبار

بهره گیری از ظرفیت های بانوان در پست های مدیریتی

بهره گیری از ظرفیت های بانوان در پست های مدیریتی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد 7 نفر از 35 بانوی شاغل این اداره کل در پست های ریاست و کارشناس مسئول مشغول به خدمت هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در آیین تجلیل از بانوان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و ادارات تابعه شهرستانی با شاره به مقام بالای حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: افزایش نرخ مشارکت اجتماعی بانوان در جامعه یکی از شاخصه های مهم در حوزه بانوان است که می توان از دستاوردهای مهم نظام در این حوزه قلم داد کرد.

وی تاکید کرد: حضور بانوان دوشادوش مردان در حوزه های اقتصادی و انجام وظیفه مادری و نقش کلیدی در تربیت فرزندان نشان از عظمت و جایگاه این قشر عزیز از جامعه می باشد.

رحیمی با تاکید بر شایسته سالاری در امر مدیریت گفت: هیئت های حل اختلاف یکی از حساس ترین و مهمترین جایگاه های شغلی این اداره کل به سبب صدور آرای شکایات کارگری و کارفرمایی هستند که چهار نفر از بانوان این اداره کل در شهرستان ها با حضور و صدور رای در این هیئت ها توانسته اند توان مدیریتی زنان این سرزمین را به سندیت تبدیل کنند.

وی یادآور شد: هم اکنون 35 نفر از همکاران این اداره کل را بانوان تشکیل می دهند و نقش ویژه ای در تحقق اهداف، سیاست ها، وظایف و خدمات رسانی به قشر و جامعه هدف این وزارتخانه در استان اردبیل ایفا می کنند.

وی با تکید بر بهره گیری از ظرفیت های بانوان در پست های مدیریتی گفت: تعداد 7 نفر از بانوان شاغل این اداره کل در پست های ریاست و کارشناس مسئول مشغول به خدمت هستند.

در پایان این جلسه از بانوان کارمند این جلسه تجلیل به عمل آمد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید