اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت اسوه زنان عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر بر تمامی بانوان گرانقدر ایران اسلامی به ویژه بانوان جامعه کار، تولید و تلاش را تبریک گفت.
به گزارش راوبط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این پیام آمده است: فرا رسیدن سالروز ولادت اسوه زنان عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر بر تمامی بانوان گرانقدر ایران اسلامی به ویژه بانوان جامعه کار، تولید و تلاش فرخنده و مبارک باد.
زنان میهن ما همواره نقشی بی بدیل در بالندگی و آبادانی این سرزمین پهناور داشته اند و آینده کشور نیز در دست جوانانی است که در دامان پر مهر مادران برای آینده تربیت می شوند.
زنان ایران زمین در حساس ترین مقاطع تاریخی کشور همچون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دوشادوش غیور مردان، دلیرانه ایستادند و اندیشه ای جز تعالی ایران اسلامی نداشتند. بی شک نامگذاری میلاد با سعادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه (س) که یکی از برترین مروّجان شهامت، شجاعت و دفاع از حقانیت است، به عنوان روز زن، ابتکاری ارزشمند برای نکوداشت مقام زن و فرصتی شایسته برای تکریم و تقدیر بانوان و مادران است.

امید که بانوان ایران اسلامی در سایه الطاف الهی و تاسی به منش والای حضرت زهرای مرضیه(س) در مسیر سعادت و بهروزی گام برداشته و همواره سر بلند و پیروز باشند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید