اخبار

بازگشت ۳۱ شرکت تعاونی راکد به چرخه فعالیت

بازگشت ۳۱ شرکت تعاونی راکد به چرخه فعالیت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: با پیگیری انجام شده و با عارضه یابی مشکلات، طی یکسال گذشته ۳۱ شرکت تعاونی راکد استان به چرخه فعالیت بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جمع تعاونگران با اشاره به تشکیل ۱۲۸ شرکت تعاونی جدید در یکسال گذشته گفت: با توجه به استقرار سامانه ثبت تعاونی کشور از نیمه دوم سال، انجام کلیه مراحل تشکیل تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها از طریق این سامانه بدون نیاز به مراجعه متقاضیان به ادارات و به صورت خدمت الکترونیکی انجام می‌شود.

وی با عنوان اینکه تعاون مسیر اصلی مردمی کردن اقتصاد در شرایط فعلی کشور است، خاطر نشان کرد: تجمیع سرمایه های اندک و تجمیع آن برای فعالیت اقتصادی و در نتیجه رونق تولید علی الخصوص در مناطق کم برخوردار از اهداف اصلی تعاون است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به ظهور تعاونی های نوع جدید و توسعه عمران شهرستانی  به عنوان اهداف اصلی این حوزه اظهار کرد: هم اکنون بیش از هزار و ۸۰۰ شرکت تعاونی در استان اردبیل در چرخه اقتصادی و  در قالب- تعاونی های تولید، توزیع و مصرف فعالیت دارند.

رحیمی تصریح کرد: با پیگیری انجام شده و با عارضه یابی مشکلات، طی یکسال گذشته تعداد ۳۱ شرکت تعاونی راکد استان  اردبیل به چرخه فعالیت بازگشتند.

 

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید