اخبار

مجموعه کار و بازی اردبیل افتتاح شد / تلفیق کار،مهارت و علاقه در قالب بازی

مجموعه کار و بازی اردبیل افتتاح شد / تلفیق کار،مهارت و علاقه در قالب بازی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: مجموعه کار و بازی شرکت تعاونی کودکان کارآفرین اردبیل با هدف تلفیق مهارت و کار در بازی و شناسایی علایق شغلی کودکان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مرکز کار و بازی شرکت تعاونی کودکان کارآفرین استان اردبیل افتتاح شد.

قاسم رحیمی در افتتاح مجموعه کار و بازی اردبیل با بیان اینکه این طرح با رویکرد اجتماعی و به منظور معرفی و آموزش اصول اولیه مشاغل مختلف به خردسالان و کودکان  ۳ تا ۱۲ سال تعریف شده است، تصریح کرد:  در این مجموعه  کودکان می توانند مشاغل مختلف را تجربه کنند.

 وی اضافه کرد: از جمله اهداف حائز اهمیت این طرح آشنایی کودکان با مشاغل مختلف مانند نجاری، باغبانی، مهندسی، پزشکی، مکانیکی، آتش نشانی، فروشگاه، رستوران، شکوفایی علایق درونی کودک و نیز بروز خلاقیت‌های ذاتی کودکان و آشنایی آنان با مدل‌های فیزیکی (ماکت) و وسایل کاری و فناوری های چند رسانه‌ای است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل بیان کرد: شهر مشاغل کودکان فضایی است که در آن، کودکان با مشاغل مختلف آشنا می‌شوند واساسا در این محیط هم بچه ها بازی می کنند و شغل‌های مختلف را تجربه می کنند و هم والدین میتوانند تشخیص دهند که فرزندشان چه شغلی را دوست دارد.

 

 

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید