اخبار

مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور در اردبیل با قهرمانی کرمان به کار خود خاتمه داد

مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور در اردبیل با قهرمانی کرمان به کار خود خاتمه داد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور در اردبیل با شرکت 80 کارگر در قالب 8 تیم با قهرمانی کرمان و مقاک سومی اردبیل به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در آیین اختتامیه مسابقات قهرمانی کارگران کشور گفت: به لطف خدا این دوره یکی از زیباترین مسابقات بود که بدون کوچکترین مشکلی به پایان رسید و خوشحال هستیم که اتوانستیم میزبان شایسته ای برای کارگران کشور باشیم.

وی با اشاره به برگزاری دومین دوره متوالی مسابقات قهرمان کارته سبک های آزاد در اردبیل گفت: در طی سال های اخیر یکی از اهداف این اداره کل توسعه ورزش کارگری با اعزام کارگران به مسابقات ورزشی، میزبانی مسابقات ملی و فراهم کردن امکانات برای جامعه ورزش کارگری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یادآور شد: کسب مدال های رنگارنگ و ارتقای جایگاه ورزش کارگری استان اردبیل ناشی از وجود نگرش مثبت به این حوزه می باشد.

وی عنوان اینکه این دوره از مسابقات بزرگداشت نام سردار سلیمانی گفت: پس از دو روز رقابت سخت ورزشکارگران کارگر، استان کرمان به جایگاه نخست دست یافت و استان های خوزستان و فارس در رده های بعدی ایستادند.

رحیمی افزود: 80 ورزشکار کاگر در قالب 8 تیم در این مسابقات طی دو روز در این مسابقات به رقابت پرداختند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید