اخبار

شروع مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور با حضور 80 ورزشکار در اردبیل

شروع مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور با حضور 80 ورزشکار در اردبیل
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور با حضور تعداد 8 تیم و 80 ورزشکار از امروز به میزبانی اردبیل برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری؛ علی مهری در جلسه توجیهی سرپرستان مسابقات کاراته سبک‌های آزاد کارگران کشور گفت: پذیرش تیم‌ها از صبح امروز شروع شده و مسابقات با شرکت ۸ تیم کارگری در قالب ۸۰ ورزشکار از کشور در مجموعه ورزشی تختی برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: استان اردبیل در این دوره از مسابقات به دلیل میزبانی با دو تیم به رقابت خواهد پرداخت.
 
رئیس کمیته کاراته سبک‌های آزاد فدراسیون ورزش کارگری کشور گفت: ده داور در قالب دو تیم متشکل از سایر استان‌ها و اردبیل قضاوت این مسابقات را برعهده خواهند داشت.
 
قربانی تصریح کرد: حداقل کمربند جهت شرکت در مسابقات کمربند قهو‌ای بوده و در صورت اثبات هرگونه تخلف در این خصوص ورزشکار متخلف از دور مسابقات کنار خواهد گذاشته شد.
 
وی یادآور شد: مطابق آیین‌نامه و جهت جلوگیری از کاهش هیجان مسابقات تیم‌ها با پرداخت هزینه حق اعتراض خواهند داشت و در سیستم ویدئوچک در صورت پذیرس هیات داوری هزینه برگشت خواهد داده شد.
 
در ادامه این جلسه رئیس انجمن کاراته ورزش کارگری از میزبانی مجدد اردبیل و حمایت‌های این استان از ورزش کارگری و بخصوص از ورزش کاراته تشکر کرد و گفت: امیدواریم رشته کاراته ورزش کارگری در سایر استان‌ها نیز بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
 
صحرانورد تاکید کرد: قوانین مسابقات کاراته سبک‌های آزاد کارگران مطابق با استاندارها و قوانین فدراسیون خواهد بود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
روابط عمومی هیات ورزش کارگری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید