اخبار

وجود ۴۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی در حال ساخت در اردبیل

وجود ۴۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی در حال ساخت در اردبیل
استاندار اردبیل گفت: بالغ بر ۴۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی نیز در حال ساخت است که با راه‌اندازی آنها، ۲۵ هزار شغل جدید در این واحدها ایجاد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ استاندار اردبیل نیز در آیین تجلیل از کارآفرینان برتر با اشاره به فعالیت ۷۵۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان گفت: هم اکنون بالغ بر ۴۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی نیز در حال ساخت است که با راه‌اندازی آنها، ۲۵ هزار شغل جدید در این واحدها ایجاد می‌شود.

اکبر بهنامجو بخش اعظم بار ایجاد اشتغال در جامعه را بر دوش سرمایه‌گذاران و کارآفرینان دانست و افزود: سرمایه گذاران و کارآفرینان به رغم فشار و تحریم دشمنان، چراغ تولید و اشتغال را در جامعه روشن نگه داشته‌اند.

وی با اشاره به سرعت گرفتن ایجاد بسترها و زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل بیان کرد: در همین راستا در سه سال اخیر ۱۸ هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح راه آهن اردبیل جذب شده و عملیات ریل گذاری آن چند روز پیش آغاز شد.

وی اظهار کرد: علاوه بر این قرار است با تزریق اعتبار لازم، هر سال ۵۰ کیلومتر اتوبان چهارخطه در استان احداث شده و مسیرهای امنی برای انتقال کالاهای تولید شده در استان ایجاد شود.

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۵۳
ایرنا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید