اخبار

با حضور پناه؛ طرح توسعه برنجکوبی شرکت تعاونی قیزیل مغان پارس‌آباد افتتاح شد

با حضور پناه؛ طرح توسعه برنجکوبی شرکت تعاونی قیزیل مغان پارس‌آباد افتتاح شد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح توسعه برنجکوبی شرکت تعاونی قیزیل مغان با سرمایه گذاری 9 میلیارد تومانی و با بهره گیری تکنولوژی ایرانی و با استاندارد بین الملی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در سومین روز از سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اردبیل، طرح توسعه برنجکوبی شرکت تعاونی قیزیل مغان پارس‌آباد افتتاح شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آیین گفت: طرح توسعه این شرکت تعاونی با سرمایه‌گذاری ثابت ۵ میلیارد تومانی و مبلغ ۴ میلیارد سرمایه در گردش و ظرفیت سالانه ۲ هزار تنی تولید برنج با دستگاه‌های خط تولید پنوماتیک شرکت دانش‌بنیان ایرانی و با قابلیت صد در صدی برنجکوبی بدونی شکستگی و ضایعات به بهره برداری رسید.

وی تلفیق تجریه با دانش و مهارت را از مولفه های اصلی موفقیت در کسب و کار و عنوان کرد و گفت: بنگاه های اقتصادی جهت داشتن توان رقبات در بازار باید به سمت کاهش قیمت تمام شده محصول، با تولید علمی و انبوه و قابلیت بازار قدم بردارند.

وی شرکت تعاونی فیزیل مغان پارس آباد را از شرکت های تعاونی موفق برشمرد و گفت: قطعا وجود مدیریت خوب با راهبری مناسب و حمایت اعضای این شرکت تعاونی به عنوان یک زنجیره و به صورت سلسله وار پیش زمینه موفقیت تعاونی ها است.

پناه افزود: این شرکت تعاونی ظرفیت برنجکوبی سالانه تا 20 هزار تن را دارد و امیدواریم در سال های آینده شاهد توسعه هرچه بیشتر این شرکت تعاونی باشیم.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید