اخبار

با حضور پناه سومین زمین چمن مصنوعی کارگران استان اردبیل افتتاح شد

با حضور پناه سومین زمین چمن مصنوعی کارگران استان اردبیل افتتاح شد
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سومین زمین چمن مصنوعی کارگران استان اردبیل در شهرستان پارس آباد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، آیین افتتاح سومین زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال کارگران اردبیل با توسز غلامرضا پناه به مناسبت بزرگداشت ایام دهه فجر در شهرستان پارس آباد افتتاح شد.

معاون، توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: گسترش مکان‌های تفریحی و ورزشی با هدف ارتقای سلامت اجتماعی جامعه  به‌ویژه کارگران یکی از حوزه هی تخصصی این وزارت بوده که با تلاش های صورت گرفته توانستیم این مجموعه را تجهیز و تکمیل کرده و به بهره‌برداری برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: زمین مین فوتبال چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران پارس آباد با 450 میلون تومان اعتبار در مدت یکسال پس از شروع عملیات احداث امروز جهت ارایه خدمات به خانواده کار و تلاش این استان افتتاح شد.

پناه ابراز امیدواری کرد: رویکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای افزایش خدمات ورزشی به جامعه کارگری و این رویکرد در کسب مدال های مسابقات ورزشی توسط ورزشکاران کارگر این استان نمایان است.

قاسم رحیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی کارگران اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر سه زمین چمن مصنوعی در شهرستان های، اردبیل، پارس آباد و بیله سوار آماده به بهره برداری کامل رسیده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: این زمین های چمن مصنوعی طبق استانداردهای فیفا و جمعا در زمینی به مساحت هزار  200 متر ساخته شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید