اخبار

انتخاب کارآفرینان برتر در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انجام شد

انتخاب کارآفرینان برتر در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انجام شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت؛ با شروع فرایند جشنواره ۸۵ بنگاه اقتصادی در سامانه ثبت نام و پس از داوری مرحله استانی ۲۰ بنگاه اقتصادی سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی به عنوان برتر شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان اردبیل گفت؛ با شروع فرایند جشنواره ۸۵ بنگاه اقتصادی در سامانه ثبت نام و پس از داوری مرحله استانی ۲۰ بنگاه اقتصادی به عنوان برتر شناخته شدند.

وی افزود: انتخاب کارآفرینان برتر در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انجام شده و ۷ کارآفرین بعد به مرحله ارزیابی کشوری راه پیدا کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خاطر نشان کرد: این جشنواره به همت یکی از کارآفرینان برتر استان به صورت ویژه با حضور کارآفرینان و خانواده‌ی آنها برگزار شد.

وی اظهار داشت: تمام تلاشمان در استان جهت حمایت از جمع کارآفرینان است و اعتقاد داریم گره اشتغال استان با توانایی سرمایه‌گذاران فقط قابل حل می‌باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: فلسفه وجودی نیروی کار و کارگر نتیجه تلاش‌ها و زحمات کارآفرینان به عنوان موتور اشتغال و تولید است.

وی تصریح کرد: جامعه کار و تولید استان به عنوان یک خانواده در کنار هم متحدتر از همیشه در راستای افزایش تولید و اشتغال هم‌پیمان شده تا وضعیت اقتصادی کشور نتواند خللی بر آن وارد کند.

قاسم رحیمی افزود: تحرک اشتغال و سرمایه‌‌گذاری استان نتیجه روحیه و تلاش‌های خستگی ناپذیر استاندار و زحمات کارآفرینان است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۰:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید