اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین نمایندگان کارگران مطرح کرد:

مشکلات بنگاه های اقتصادی استان قبل از تبدیل به بحران رصد و حل می شود

مشکلات بنگاه های اقتصادی استان قبل از تبدیل به بحران رصد و حل می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین نمایندگان کارگران گفت: مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی استان قبل از تبدیل به بحران رصد و حل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتملعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه بررسی مشکلات کارگری و کارفرمایی با در جمع تعدادی از نمایندگان کارگران واحدهای تولیدی گفت: با پیگیری های استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی استان به حداقل رسیده است.

وی با بیان اینکه در کمیسیون کارگری شورای تامین استان، موضوع واحدهای مشکل دار به صورت تخصصی و کارشناسی، مورد بررسی می گیرد افزود: در جلسه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با ارایه نظریه ها و راهکارهای کارشناسی تلاش می شود مشکلات کارگری در واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی مرتفع شود.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ انتخابات و تقسیمات کشوری به مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی یا خدماتی، اشاره کرد و گفت: اولین قشری که در مشکلات کارخانه و یا کارگاه ها صدمه می بیند، کارگران شاغل در آن واحد هستند بنابرین در صدد پیشگیری و رفع مشکلات واحدها، از بروز مشکلات کارگری هستیم.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید