اخبار

همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ انقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد

همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ انقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد
مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ انقلاب در کارخانه سیمان اردبیل با حضور پرشور جامعه کار و تلاش نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ این مراسم  با شعار ورزش،نشاط، بهره‌وری و تولید در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل با حضور جمع کثیری از خانواده کار و تلاش کارخانه سیمان آرتا اردبیل انجام گردید و با انجام حرکات ورزشی و ایروبیک ادامه یافت.

مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل پس از نواختن زنگ نمادین انقلاب در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل در خصوص دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی بخصوص در بین جامعه کار و تلاش گفت: جامعه کار تولید و کارگران استان جز نجیب ترین آحاد جامعه هستند که با تحمل تمام سختی ها در استان، نبض تولید را زنده نشگه داشته اند.

وی یادآور شد: استان اردبیل به لحاظ اعتراضات و تجمعات کارگری در رتبه های آخر قرار دارد و امروز خوشحالیم در چهلمین و یکمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بین جامعه کارگری هستیم.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل افزود: طنین انداز شدن شعار ورزش، نشاط و سلامتی از اهداف و برنامه‌های این هیات در سال جاری بوده و در ایام دهه فجر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی عنوان کرد: افزایش پویایی و نشاط در بین کارگران قطعا منجرب به افزایش راندمان و رونق تولید خواهد شد.

در ادامه این مراسم  به قید قرعه جوایزی به کارگران اهداشد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید