اخبار

اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در واحدهای کارگری

اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در واحدهای کارگری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: به مناسبت دهه فجر بیش از ۵۰ برنامه در واحدهای کارگری استان اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی در اولین روز از دهه مبارک فجر گفت: برنامه‌ای درنظر گرفته شده در این ایام همانند سال‌های قبل ویژه جامعه کار و تلاش استان انجام خواهد شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تلاش داریم برنامه‌های سالجاری به‌ نحو مطلوب و شایسته و با محوریت کلیه مخاطبان دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار گردد.

 قاسم رحیمی با اشاره به برنامه های تنظیم شده کمیته کارگری استان گفت: تجلیل از کارآفرینان برتر در استان با حضور مسئولین کشوری و استانی، دیدار با خانواده‌های شهدای کارگر، به صدا درآوردن زنگ انقلاب در یکی از واحدهای تولیدی استان، برگزاری مسابقات ورزشی کارگران از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در دهه فجر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای گرامیداشت ایام دهه فجر در راستای حفظ کرامت و تجلیل از مقام والای شهیدان گرانقدرمان بخصوص شهدای کارگر و ارج نهادن به مقام والای تلاشگران عرصه کار و تولید است.

وی افزود: اعضای کمیته کارگری باید تلاش کنند که برنامه‌های دهه فجر در کارخانجات و با حضور پرشور کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران برگزار شود.

وی افزود: حضور در شهرستان ها و افتتاح طرح‌های اشتغال‌زای روستایی از دیگر از برنامه‌های این هفته خواهد بود.

 

رحیمی تاکید کرد: در تمامی شهرستان‌های استان برنامه‌های بزرگداشت این ایام اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در اولین روز دهه فجر پس از غبارروبی مزار شهدا با حضور استاندار و امام جمعه و شورای اداری استان در گلزار شهدا و غبارروبی مزار آنها زنگ انقلاب در مدرسه شهید مدرس استان به صدا درآمد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و برگزاری کارگروه اقتصاد مقاومتی استان اردبیل با دستور کار بررسی موضوعات شهرستان اردبیل از برنامه‌های اولین روز دهه مبار فجر بود.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید