اخبار

بازرسی از 64 جایگاه سوخت در شهرستان اردبیل

بازرسی از 64 جایگاه سوخت در شهرستان اردبیل
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: در ده ماه گذشته سال جاری تعداد 64 مورد بازرسی و نظارت از جایگاه های پمپ بنزین و CNG توسط بازرسان کار شهرستان اردبیل انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ اصغر مناف زاده گفت: در راستای نظارت بر اجرای مقررات و آئین‌نامه‌های قانون کار نزدیک به 4 هزار بازرسی در 10 ماهه سال جاری  توسط بازرسان کار شهرستان اردبیل انجام گرفت.

مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ضمن اعلام این خبر افزود: از این بازرسی تعداد 64 مورد مربوط به جایگاه پمپ بنزین و CNG و تعداد 3133 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و تعداد 800 مورد بازرسی از اصناف صورت گرفته است.

وی در ادامه اضافه کرد در کلیه ماموریت های بازرسی های انجام گرفته در صورت مشاهده موارد تخلف ابلاغیه های لازم برای رعایت مقررات ایمنی و قانون کار به کارفرمایان ابلاغ شده است.

مناف زاده یاد آور شد: انجام بازرسی‌های عمومی و موردی از کارگاه‌ها  رعایت مقررات ایمنی، جلوگیری از حوادث و نظارت بر پرداخت حقوق و مزایای قانونی به کارگران انجام می شود.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: بررسی حوادث ناشی از کار و اعلام مقصرین حادثه به مراجع محترم قضائی از دیگر وظایف بازرسین کار است.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید