اخبار

همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه؛

مراسم بزرگداشت مقام سردار سلیمانی ویژه جامعه کار و تولید برگزار شد

مراسم بزرگداشت مقام سردار سلیمانی ویژه جامعه کار و تولید برگزار شد
همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه مراسم بزرگداشت مقام سردار سلیمانی ویژه جامعه کار و تولید استان اردبیل با حضور پرشور کارگران و کارفرمایان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در مراسم سوگواری ایام فاطمیه وبزرگداشت مقام سردار شهید قاسم سلیمانی ویژه جامعه کار و تولید گفت: در شرایطی که مردم بدلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا تحت فشار هستند، تلاش های دستگاه های مسئول برای کاستن از مشکلات مردم بیش از پیش ضروری است.

وی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ضایعه ای تلخ و بزرگ برای کشور توصیف کرد و افزود: برادر بسیار عزیز سردار سلیمانی همواره برای مبارزه با تروریسم در صف مقدم بود و نقشی حیاتی و تعیین کننده برای ثبات و امنیت کشور و کل منطقه ایفا می‌کرد.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل عنوان کرد: امروز کارفرمایان و کارگران کشورمان یکپارچه تر از همیشه در مقابله تحریم های ظالمانه ترامپ ایستادگی کرده و با همت خود چرخ تولید را فعال نگه داشته اند.

وی افزود: امنیت اقتصادی وابسته به نظامی کشور است و سرداران عزیزمان در خارج از مرزهای کشور برای دفاع از تمامیت کشور با حضور در مرزهای خارج از میهنمان زمینه های تولید را برای فعالین جامعه کار و تولید فراهم می کنند.

وی بیان کرد: قهرمانی‌ها و شجاعت‌های سردار سپهبد قاسم سلیمانی هیچگاه فراموش نمی‌شود و چراغ جبهه مقاومت با این اقدام استکبار جهانی نه تنها خاموش نمی‌شود بلکه در مسیر ادامه راه آن شهید بزرگوار پرفروغ‌تر می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: حاج قاسم سلیمانی نقش ثبات‌ساز و تامین‌کننده امنیت را در قالب دفاع از حاکمیت کشورها و تمامیت ارضی‌شان در مقابل گروه‌های تروریستی ایفا کرده است.

رحیمی تاکید کرد: قاسم سلیمانی یک تفکر است و دشمن قطعا نخواهد نتوانست با انجام حمله های تروریستی این تفکر و باور را در جامعه کمرنگ کنند.

 

۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید