اخبار

مسابقه بدنسازی و پرورش اندام کارگران استان اردبیل برگزار شد

مسابقه بدنسازی و پرورش اندام کارگران استان اردبیل برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر با شرکت 40 نفر از کارگران مسابقه بدنسازی و پرورش اندام کارگران استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر مسابقه بدنسازی و پرورش اندام کارگران استان اردبیل عصر دیروز در مجموعه ورزشی کارگران اردبیل برگزار و از نفرات اول تا سوم هر رشته تجلیل شد.

قاسم رحیمی با اشاره به بالا بودن میزان متقاضی شرکت در این مسابقه گفت: پس از تکمیل فرایند ثبت نام متقاضیان، تعداد 40 نفر از کارگران متقاضی در سطح استان توانستند در سه رشته بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ و فیزیک به رقابت بپردازند.

وی افزود: مسابقه بدنسازی و پرورش اندام در 8 دسته وزنی 60 - 65 70 75- 80- 85-90 و 95+ کیلوگرم در نظر گرفته شده بود که شرکت کنندگان پس از وزن کشی و تعیین دسته وزنی آن ها با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رحیمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه هر شرکت کننده می توانست در هر سه رشته بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ و فیزیک به رقابت بپردازد، برخی از شرکت کنندگان در چند رشته توانستند حایز رتبه شوند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر لزوم افزایش این دسته از مسابقات گفت: یکی از راهکارهای افزایش و رونق تولید استان، تقویت سطح روحیه و نشاط در بین قشر زحمتکش کارگر است که اجرای چنین مسابقاتی می تواند در این امر نقش بسزایی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ در انتهای این مسابقه، از نفرات اول تا سوم هر سه رشته با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تجلیل شد.

۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید