اخبار

ظرفیت ویژه شرکت های تعاونی توسعه و عمران در اشتغالزایی

ظرفیت ویژه شرکت های تعاونی توسعه و عمران در اشتغالزایی
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: شرکت های تعاونی توسعه و عمران فرصتی مناسب جهت ایجاد اشتغال با مشارکت مردم و تجمیع سرمایه های اندک در مسیر اشتغال و تولید در شهرستان ها است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل صبح امروز در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل برگزار شد.

قاسم رحیمی در این جلسه با اشاره به درپیش بودن ایام مبارک دهه فجر گفت: برنامه های افتتاحی و سایر طرح های دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل به صورت منسجم و با حضور مسئولین کشوری در ایام دهه فجر انجام خواهد شد.

وی  ارتقای ارائه خدمات به مخاطبین این وزارت را از هدف این شورا برشمرد و گفت: تعامل مضاعف دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل جهت ارائه خدمات مطلوب به طیف وسیعی از جامعه بیش از پیش دنبال شود.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل یادآور شد: مصوبات جلسه، موضوعات و مشکلات دستگاه‌های زیرمجموعه به صورت ویژه نیز پیگیری و به معاونت حقوقی، امور استان های این وزارت منعکس می‌شود.

قاسم رحیمی با اشاره به لزوم احصا ظرفیت های دستگاه های زیرمجموعه این وزارت گفت: تعاونی‌های توسعه عمران شهرستان‌ها ظرفیت ویژه جهت واگذاری خدمات و پروژه‌های دستگاه‌های زیرمجموعه با کمترین تشریفات قانونی هستند.

وی افزود: شرکت های تعاونی توسعه و عمران فرصتی مناسب جهت ایجاد اشتغال در شهرستان است و می تواند بسترساز مناسبی برای توسعه پایدار با مشارکت مردم و تجمیع سرمایه های اندک در مسیر اشتغال و تولید در شهرستان ها باشد.

وی با اشاره به ضرورت توجه ویژه آموزش فنی و حرفه ای در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار گفت: این طرح با هدف آشنایی با محیط کسب و کار، کسب تجربه، آماده سازی و ایجاد خودباوری در مهارت آموز برای ورود به عرصه اشتغال و کارآفرینی، حفظ و پایداری مشاغل سنتی و بومی انجام می شود.

 

 


۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید