اخبار

پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالی در شهرستان خلخال

پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالی در شهرستان خلخال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: در 9 ماه سال جاری نزدیک به 20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالی در سه حوزه اشتغال روستایی، فراگیر و مشاغل خانگی در شهرستان خلخال پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در دیدار با امام جمعه خلخال ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی گفت: امروزه جبه های اقتصادی با سنگرهای نظامی بیش از پیش گره خورده است.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از اجتماعی ترین نهاد حاکمیتی جهت ارائه خدمات به مردم بوده و استقرار ده دستگاه زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان نشان از گستره وظایف این نهاد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان در حوزه اشتغال روستایی، فراگیر و مشاغل خانگی در ۹ ماه سال جاری افقط قسمتی از عملکرد این اداره در شهرستان خلخال است.

وی یادآور شد: روابط کار، بیمه بیکاری، رسیدگی به شکایات کارگری، امور اجتماعی و تعاون از دیگر وظایف این اداره کل است که همکاران با تمامی مشکلات در حال ارایه خدمت به شهروندان هستند.

عدم جذب سرمایه گذار کلان در خلخال یکی خلا‌های اساسی این شهرستان است که امید می رود با برنامه ریزی های انجام شده این موضوع عملیاتی شود.

وی یکی دیگر از نیازهای اساسی شهرستان خلخال را مشخص شدن مسیر توسعهآن عنوان کرد و افزود: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده مشخص است خلخال در سال های آینده به قطب گردشگر پذیر کشور تبدیل خواهد شد.

امام جمعه شهرستان خلخال در ادامه این دیدار خدمت به مردم را یکی از شایسته ترین کارها عنوان کرد گفت: خدمتگزاری به مردم علی الخصوص به قشر ضعیف و آسیب پذیر کارگر قطعا یک توفیق الهی است.

 


۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید