اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد:

کاریابی‌ها ملزم به رعایت و نصب تعرفه‌های ابلاغی هستند

کاریابی‌ها ملزم به رعایت و نصب تعرفه‌های ابلاغی هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: کاریابی‌ها ملزم به رعایت و نصب تعرفه‌های ابلاغی در قبال ارائه خدمات مشخص شده به کارگران و شهروندان هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در چهارمین جلسه هیات استانی کاریابی‌های غیردولتی که صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای و نماینده استانداری برگزار شد بر ارتقای عملکرد و خدمات رسانی کاریابی ها تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی مطلوب به مردم در الویت باشد، گفت: تمامی پرسنل و کاریابی های غیر دولتی زیر نظر این اداره کل باید به دنبال تسهیل در خدمات رسانی به مخاطبان باشند.

رحیمی با بیان اینکه کاریابی‌ها ملزم به رعایت و نصب تعرفه‌های ابلاغی به آنها هستند گفت: اخذ هرگونه وجه‌ اضافی خارج از تعرفه از شهروندان جرم بوده و بازرسان اداره کل بر این امر نظارت دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: رعایت حقوق شهروندان و کارگران خط قرمز ماست و قطعا از این مهم کوتاه نخواهیم آمد.

وی خطاب به کاریابی های غیر دولتی متذکر شد: با هرگونه قانون شکنی از سمت کاریابی‌ها برخوردی جدی و قانونی به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: شهروندان شکایات خود را از طریق سایت، تلفن گویا، سامانه پیام کوتاه و یا مراجعه حضوری به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و شهرستان‌ها منعکس کنند.

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید