اخبار

بررسی 81 طرح اشتغالی متقاضی تسهیلات

بررسی 81 طرح اشتغالی متقاضی تسهیلات
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با حضور نمایندگان دستگاه های مجوزدهنده، بانک های عامل و صاحبان طرح های اشتغالی 81 طرح جهت دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ قاسم رحیمی گفت: کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان اردبیل در هشتمین جلسه خود طرح های پیشنهادی از سوی نهاد های حمایتی استان را مورد بررسی قرار داده و اتخاذ تصمیم کرد.

وی عنوان کرد: در این کمیته، متقاضیان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی شخصاً در جلسه حاضر شده و به تشریح طرح های توجیهی خود که محل استقرار فیزیکی و اجرای آن در مناطق عشایری، روستایی و یا شهرهای زیر 10 هزار نفر است، پرداختند.

رحیمی افزود: به رغم اینکه تلاش اعضای کمیته بر این بود که حتی المقدور موانع پیش روی متقاضیان را رفع کرده و امکان بهره مندی از بسترهای موجود ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای همه آنها فراهم شود، اما وجود موانع قانونی از جمله عدم امکان بهره مندی افرادی که به طریقی از دستگاه های دولتی حقوق دریافت می کنند، اعضای کمیته را مکلف به رد طرح می کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه طرح های تصویب شده در این جلسه به موسسات عامل معرفی شدند، افزود: در این جلسه تعداد 81 طرح مورد بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گرفت که تعداد 17 طرح از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اربیل، 33 طرح از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و 31 طرح از سوی اداره کل بهزیستی استان اردبیل پیشنهاد شده بود.

۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید