اخبار

شناسایی و بررسی گلوگاه های مفسده خیز اداری

شناسایی و بررسی گلوگاه های مفسده خیز اداری
جلسه کمیته سلامت اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با رویکرد بررسی گلوگاه های مفسده خیز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در این جلسه با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندی لازمه حفظ کرامت انسانی است، اظهار کرد: هدف از برگزاری جلسات کمیته سلامت اداری در اداره کل انسجام بخشی و وحدت رویه دراجرای مقررات و قوانین و تحقق اهداف و ماموریت های ابلاغی در بخش های مدیریتی و نیز آشنایی مردم با سیاست ها، اقدامات و عملکردهای صورت گرفته در اداره کل است.

وی  افزود: اقدامات این اداره کل در تسهیل گردش کار مراجعان و مردم، صیانت از حقوق شهروندی و نیز بکارگیری بدنه کارشناسی و مدیریت تخصصی و نیز انسجام بخشی در امور منجر به رضایتمندی ملموس مردم از نحوه ارائه خدمات گردیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه گفت: در جهت تسهیل در روند امور اداری ارباب رجوع در ادارات شهرستان ها، میز خدمت دایره بوده و همروند با آن کلیه مراجعان می توانند از خدمات میز خدمت الکترونیکی یا سامانه های اینترنتی بهرمند شوند.

وی تاکید کرد: در حفظ سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم  باید تلاش بیشتری شود و با شناسایی گلوگاه های فساد و ارائه راهکارهای پیشگیری، موارد را با حساسیت بیشتری پیگیری کنیم.

رحیمی عنوان کرد: همکاران و اعضاء کمیته در زمینه شناسایی عوامل فساد اداری و گلوگاه های مفسده خیز مشارکت بیشتری داشته باشند.

۸ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید