اخبار

رحیمی در جمع نمازگزاران شهر لاهرود:

پرداخت حق بیمه کارگران و اعطای تسهیلات دو رویکرد اصلی دولت در اشتغالزایی است

پرداخت حق بیمه کارگران و اعطای تسهیلات دو رویکرد اصلی دولت در اشتغالزایی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جمع نمازگزاران شهر لاهرود گفت: پرداخت حق بیمه کارگران و اعطای تسهیلات از سیاست های اصلی دولت جهت حمایت از سرمایه گذاری و اشتغالزایی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسمی رحیمی ظهر دیروز در سفر به شهرستان مشگین شهر در نمازجمعه شهر لاهرود سخرانی کرد و گفت: پس از سال ها امروز اشتغال موضوع اصلی کشور بوده و تمام سیاست های دولت معطوف به آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:با وضعیت فعلی اقلیمی کشور در یک دهه آینده، استان اردبیل به قطبی مهاجرپذیر تبدیل خواهد شد.

وی عنوان کرد: دولت فرصت بی سابقه ای در حمایت از کارآفرینان به وجود آورده است و لازم است بخش خصوصی به عنوان طرف دیگر وارد کار شود.

رحیمی افزود: لاهرودی های مقیم سایر نقاط کشور می توانند از تسهیلات و کمک های موجود برای سرمایه گذاری و توسعه منطقه استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: تجمیع سرمایه های خرد تحت عنوان شرکت تعاونی می تواند زمینه ساز یک فعالیت اقتصادی بزرگ برای اهالی این شهر باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اظهار کرد: توجه به صنایع تکمیلی، بسته بندی و نگهداری محصولات کشاورزی و باغی برای کشاورزان شهر لاهرود دارای ارزش افزوده بالا خواهد بود.

رحیمی با اشاره به روند توسعه چشمگیر گردشگری شهرستان مشگین شهر گفت: حوزه گردشگری و کشاورزی زمینه های خوبی برای رشد منطقه لاهرود است.

وی یادآورد شد: پرداخت دو سال حق بیمه کارگران از سوی، حمایت تسهیلاتی و صدور مجوزهای سرمایه گذاری در اسرع وقت از موشوق های دولتی جهت ترغیب سرمایه گذاری بخش خصوصی است.


۷ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید