اخبار

برگزاری جشن هزار نفری شب یلدا ویژه جامعه کار و تلاش

برگزاری جشن هزار نفری شب یلدا ویژه جامعه کار و تلاش
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: در راستای افزایش نشاط اجتماعی بین جامعه کار و تلاش استان جشن شب یلدا با حضور بیش از 1000 نفر از خانواده جامعه کارگری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با فرارسیدن شب یلدا جشن بزرگ چله ویژه خانواده های جامعه کار و تلاش در مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران استان اردبیل برگزار شد.

قاسم رحیمی در این مراسم با عنوان اینکه جامعه کارگری از مخاطبان اصلی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است گفت: حمایت از کارگران ورزشکار استان اردبیل جهت اعزام به مسابقات ملی و جهانی، برخورداری خانواده های کارگران از اقامتگاه های گردشگری و برگزاری مراسمات و جشن های ویژه خانواده کار و تلاش مواردی از اقدامات این اداره کل بوده است.

وی صیانت از نیروی کار موجود را از مهمترین وظایف این اداره کل برشمرد و گفت: بازدید مستمر و رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی استان در جهت حفظ اشتغال موجود از برنامه های مهم این اداره کل است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: کسب نزدیک به 30 مدال رنگارنگ در آوردگاه های بین المللی و ملی در یک سال گذشته نشان از حمایت و توجه ویژه به امر ورزش کارگری است.

رحیمی تصریح کرد: افتتاح سه زمین چمن مصنوعی در سال جدید و وجود هفت مجموعه ورزشی کارگران از ظرفیت های موجود این اداره برای خدمات رسانی به جامعه کار و تلاش استان است.

۱ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید